PUCHAR PREZESA 2019

21 lipca 2019 r. na zbiorniku Łacha Jelcz zostały zorganizowane zawody o Puchar Prezesa koła nr 6. W zawodach można było łowić na dwie wędki: spławikową lub gruntową. Zawody rozpoczęły się losowaniem stanowisk o godz. 7:00, od 8:00 zaczęto łowić. Zawody miały trwać 4 godziny, ale ze względu na burzę, dla bezpieczeństwa uczestników, zawody skrócono o 0,5 godziny. W zawodach wzięło udział 32 seniorów oraz 5 juniorów. W kategorii senior zwyciężył Zbigniew Kozieł, wynikiem 4570 pkt. Drugie miejsce zajął Waldemar Koprowski 4075 pkt. Trzeci był Andrzej Wałkiewicz - 4025 pkt. IV miejsce. Tadeusz Zakręt (3465 pkt.), V - Piotr Dzendzeluk (2870 pkt.), VI - Edward Piekarski (2805 pkt). W kategorii junior I miejsce ex aequo Małgorzata Stachnio i Michał Ibowicz 1345 pkt. II miejsce Patryk Sobolewski - 980 pkt, III miejsce - Jakub Mruk (620 pkt), IV - Karol Hnatek 350 pkt. Zwycięzcom zostały wręczone puchary oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego. Łącznie złowiono 48,6 kg ryb (leszcze, krąpie, płocie, ukleje), które o zważeniu wróciły do wody. Zawody sędziowali: Dariusz Skaliński, Mariusz Rogowski i Tadeusz Danaj.
Na zdjęciu: w pierwszym rzędzie od lewej Patryk Sobolewski, Karol Hnatek, Małgorzata Stachnio, Michał Ibowicz; z tyłu od lewej Waldemar Koprowski, Zbigniew Kozieł, Dariusz Skaliński, Andrzej Wałkiewicz.