Zawody feederowe

Koło PZW nr 6 w Jelczu-Laskowicach zorganizowało z 8 na 9 lipca pierwsze zawody gruntowe. Miejscem zmagań była Odra powyżej jazu w Ratowicach. Do rywalizacji przystąpiły 23 dwuosobowe drużyny. Zawody trwały od godziny 20:00 do 8:00

W czasie dwunastogodzinnej rywalizacji złowiono tylko 8kg ryb, głownie krąpi, leszczy, płoci i okoni.
Zwyciężyła drużyna Andrzej Wałkiewicz i Łukasz Plaskacz, osiągając 2730g. Drugie miejsce zajęli Kamil Paczos i Marian Zakliński 742g, a trzecie Radosław Cebula i Dawid Kuczma 715g. Na czwartej pozycji uplasował się duet Janusz Bielawski i Jan Tkaczyk 675g, a na piątej Stanisław Olcha i Piotr Dzendzeluk 440g.
Zawody sędziowali Andrzej Zgud i Leszek Banaszek. Nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego wręczał Prezes Koła Dariusz Skaliński.