MISTRZOSTWA KOŁA SPŁAWIK 2020

Powiadom znajomego:

28 czerwca 2020 r. na I stawie jelczańskim zostały rozegrane mistrzostwa koła nr 6 w metodzie spławikowej. Podobnie jak tydzień wcześniej, ze względu na utrzymujący wysoki stan wód, zawody zostały przeniesione z Łachy jeleckiej na I staw. Zawody rozpoczęły się o godzinie 8 i trwały do 12. W zawodach wzięło udział 32 osoby, w tym 5 juniorów. Łowiono na jedną wędkę spławikową. W kategorii senior mistrzem koła został Leszek Banaszek - 6210 pkt., I wicemistrzem został Waldemar Koprowski - 5135 pkt, II wicemistrzem Mateusz Latos - 4010 pkt. 4 miejsce zajął Dzendzeluk Piotr - 3350 pkt. Piąty był Ireneusz Stachnio - 3015 pkt. W kategorii junior mistrzostwo koła wywalczył Jakub Mruk - 2620 pkt, I wicemistrzem został Szymon Bar - 1920 pkt, II wicemistrz - Patryk Sobolewski - 1500 pkt. Na czwartym miejscu był Marcel Długosz. W przeciągu 4 godzin wędkowania złowiono 45 kg ryb, które wróciły do wody. Zawody sędziowali: Sławomir Sajdak, Krzysztof Falkiewicz oraz Mariusz Rogowski. Puchary i medale wręczał Wiceprezes Mariusz Rogowski.
Na zdjęciu od lewej: Szymon Bar, Jakub Mruk, Patryk Sobolewski, Waldemar Koprowski, Mateusz Latos, Leszek Banaszek.