MISTRZOSTWA KOŁA FEEDER 2020

Powiadom znajomego:

21 czerwca 2020 roku odbyły się mistrzostwa koła nr 6 w metodzie feeder. Zawody planowane były na zbiorniku Łacha Jelcz, ale ze względu na wysoki stan wody, zawody zostały przeniesione na łowisko rezerwowe - I staw jelczański. Dzięki sprawnemu działaniu gospodarzy koła udało się przygotować stanowiska i mogliśmy o godz. 8:00 rozpocząć rywalizację. W zawodach wystartowało 43 zawodników, w tym 4 juniorów. Łowiono przez 4 godziny, na 1 wędkę gruntową z koszyczkiem zanętowym. W kategorii junior Mistrzem Koła zastał Marcel Długosz, osiągając 2515 punktów . I wicemistrzem został Szymon Bar - 1680 pkt ; II wicemistrzem został Patryk Sobolewski - 760 pkt.
Spośród seniorów Mistrzem Koła został Krzysztof Falkowski wynikiem 4505 pkt. I wicemistrzem został Stanisław Olcha - 3925 pkt, II wicemistrz - Mateusz Gnojski: 3870 pkt. Na czwartym miejscu uplasował się Arkadiusz Mirocki - 3340 pkt; piąte miejsce Janusz Bielawski - 2900 pkt; szóste -  Ireneusz Stachnio 2835 pkt. Zwycięzcom punkty dawały głownie karpie, leszcze, płocie, krąpie. Mistrzom i wicemistrzom zostały wręczone medale i puchary. Podczas zawodów złowiono łącznie 38 kilogramów ryb, które w dobrej kondycji powróciły do wody. Zawody sędziowali: Tadeusz Danaj i Grzegorz Tarasiewicz.
Na zdjęciu od lewej Mateusz Gnojski, Krzysztof Falkowski, Stanisław Olcha, Marcel Długosz, Szymon Bar.